Tron

Tron

Aktuální kurz

0,678 Kč

Peněženky

Windows: Exodus.io
Android: Tron Wallet
iOS: Tron Wallet App

Souhrn

Zkratka: TRX
Vznik: 2017
Zakladatel: Justin Sun
Mincí v oběhu: 99 000 000 000
 
 

Popis kryptoměny

Jde o blokchainový decentralizovaný protokol, jehož cílem je stát se nezávislou distribuční platformou/decentralizovaným internetem. Oproti jiným starším kryptoměnám jsou transakce v síti úžasně rychlé a levné.

Tron nedávno dokončil migraci ze sítě Ethereum a osamostatnil se do vlastní sítě. Nevyužívá již tedy blockchainu Etherea, ale svého vlastního. Nedávno koupil společnost Bittorent, která stojí za stejnojmenou P2P sítí pro sdílení souborů. To by mu v budoucnu mělo díky velkému počtu uživatelů pomoci při budování největší decentralizované platformy pro internet.

Na TRON síti se plánuje decentralizovaná burza pro obchod s kryptoměnami. Mohou zde vznikat tokeny pro další virtuální měny, které budou využívat Tron blockchainu. Je možné na něm vytvářet takzvané Dapps, neboli decentralizované aplikace. Brzy dojde ke spuštění Tron Virtual Machine, což by mělo ulehčit práci vývojářům.

Tron je také jedna z mála kryptoměn, která nabízí pasivní příjem. Jedíné co pro to musíte splnit je to, že držíte kryptoměnu v oficiální peněžence a vyberete jednoho z kandidátů na Super Delegáta.

Vývoj kurzu kryptoměny Tron (TRX/CZK)

Přehled vývoje kurzu kryptoměny Tron v českých korunách.

Cookies používáme proto, abychom mohli zajistit bezpečnost tohoto webu, měřit návštěvnost a přizpůsobovat a měřit reklamy. Kliknutím na jakýkoliv odkaz na tomto webu, vyjadřujete svůj souhlas, že smíme pomocí cookies shromažďovat informace na tomto webu i mimo něj.