Basic Attention Token

Basic Attention Token

Aktuální kurz

8,170 Kč

Peněženky

Windows: Exodus.io
Android: -
iOS: -

Souhrn

Zkratka: BAT
Vznik: 2017
Zakladatel: Brendan Eich/Brave Software
Mincí v oběhu: 1,500,000,000 BAT
 
 

Popis kryptoměny

Jedná se o minci pro open-source, decentralizovanou reklamní platformu založenou na Ethereum blockchainu. Tato reklamní platforma je integrována přímo do Brave webového prohlížeče.

A co, že je to ten Brave prohlížeč? Jeho výhoda spočívá v tom, že blokuje veškeré sledovače, a tím tak chrání Vaše soukromí. Jistě se Vám stalo, že jste navštívili nějaký obchod, kvůli nákupu nějakého zboží a toto zboží se Vám nadále zobrazovalo v reklamách. Zároveň blokuje i reklamy. Pokud chcete ocenit obsah nějaké stránky, je to umožněno právě pomocí tokenu BAT. V prohlížeči je zároveň možné v základu používat i vyhledávač DuckDuckGo, což je nešmírující náhrada za Google.

V prohlížeči by také měla existovat možnost si namísto původních reklam zobrazovat reklamy od vydavatele Brave prohlížeče. Výdělek by měl být pak rozdělován vydavatelům obsahu, vývojářům Brave prohlížeče a v poslední řadě i Vám, běžným surfařům :)

Vývoj kurzu kryptoměny Basic Attention Token (BAT/CZK)

Přehled vývoje kurzu kryptoměny Basic Attention Token v českých korunách.

Cookies používáme proto, abychom mohli zajistit bezpečnost tohoto webu, měřit návštěvnost a přizpůsobovat a měřit reklamy. Kliknutím na jakýkoliv odkaz na tomto webu, vyjadřujete svůj souhlas, že smíme pomocí cookies shromažďovat informace na tomto webu i mimo něj.