Zakladatel kryptoměny TRON rozdává 400.000 TRX zdarma

Justin Sun, zakladatel kryptoměny TRON rozdává aktuálně 400 000 TRONů zdarma. Děje se tak k události, kdy mobilní krypto peněženka Huobi přidala kryptoměnu TRON do své aplikace. Tron tak rozšířuje podporu kryptopeněženek o dalš kousek a šíří se tak dále více k lidem.

Co je třeba udělat pro získání kryptoměny TRON zdarma?

V první řadě je nutné si stáhnout a nainstalovat samotnou kryptopeněženku Huobi. K tomu jsme pro Vás připravili video návod, který je k dispozici zde: Nové video, jak nainstalovat mobilní peněženku na kryptoměny Huobi

Dále je nutné vlastnit nějaké TRONy a poslat si je na Vaši Huobi peněženku. Pokud nemáte, není nic jednoduššího, než je koupit u nás ve směnárně.

Vše to pak musíte stihnout do 25.11.2018 17:00, kdy bude zaznamenán stav Vaší peněženky a podle toho dostanete podíl na celkovém počtu TRONů, které jsou rozdávány.Tento článek byl publikován dne 24. 11. 2018

Klíčová slova: Tron, TRX, kryptoměna, peněženka, Huobi, wallet, zdarma, návod
Cookies používáme proto, abychom mohli zajistit bezpečnost tohoto webu, měřit návštěvnost a přizpůsobovat a měřit reklamy. Kliknutím na jakýkoliv odkaz na tomto webu, vyjadřujete svůj souhlas, že smíme pomocí cookies shromažďovat informace na tomto webu i mimo něj.