Kryptoměna jako dárek k Vánocům

Pokud ještě nemáte dárek, tak nezoufejte. Stále i na poslední chvíli existuje spousta způsobů, jak své bližní o vánočních svátcích obdarovat.

Jednou z možností může být třeba darování kryptoměny. Ta může udělat radost i 2x, možná i vícekrát :) Poprvé, když ji obdržíte a podruhé, když se ji začne dařit a roste tak, že obdarovanému ještě v budoucnu přilepší.

Kryptoměny můžete darovat ve formě papírové peněženky. Připravili jsme pro Vás počeštěné šablony pro Bitcoin a Litecoin. Které původně v angličtině vytvořil uživatel Oncto. Šablony můžete stahovat na konci článku v odkazech pod náhledy.

Informace o tom, jak si kryptopeněženku založit jsme si popisovali v článku Kryptoměny: Bezpečnost #1 - Peněženky pro kryptoměny a to v kapitole č. 3.Tento článek byl publikován dne 20. 12. 2018

Klíčová slova: kryptoměna, Vánoce, šablony, poukázky, litecoin, bitcoin, dárek, peněženka, kryptopeněženka
Cookies používáme proto, abychom mohli zajistit bezpečnost tohoto webu, měřit návštěvnost a přizpůsobovat a měřit reklamy. Kliknutím na jakýkoliv odkaz na tomto webu, vyjadřujete svůj souhlas, že smíme pomocí cookies shromažďovat informace na tomto webu i mimo něj.